מצבעים מטורפים לחברי האתר! מזון איכותי לכלבים במחיר הזוי!

אימוץ כלבים

ישנם הרבה גופים שאפשר לאמץ מהם כלבים, וגם באתר זה תמצאו בחלק מהפנסיונים לכלבים שנותנים את שרות זה.

אימוץ הכלב או הקנייה נעשה בד"כ לאחר 7-8 שבועות, לא מומלץ להפריד את הגור מאמו לפני שנגמר שלב היניקה, וניתנת האפשרות הגור לאכול מוצרים יבשים.

הציוד הנדרש שיהיה בביתכם טרם האימוץ, כולל קערת מזון וקערת שתיה, עדיף מנירוסטה, מקום ללון בנוח, וצעצועי לעיסה [לא כאלה שיכול לבלוע], רצועה וקולר, חלק מהפנסיונים לכלבים באתר זה מציעים שרות מכירה בזול של כלל מוצרי הכלב.

כמה טיפים לחינוך / אילוף הגורים

להחליט חוקים קבועים בבית, האם מותר לעלות על הספא או לא, כדי לא לבלבל את הכלב, פעמים שיש חילוקי דעות בין בעלי הבית ויש להסדירם.
ההוראות לכלב יהיו בלשון אחת, דבר המקל על הכלב להתרגל למשמעותם, דהיינו או לומר 'אסור', או לומר 'לא' ולא פעם כך ופעם כך, וגם על זה טוב שבני הבית יחליטו ביחד
מומלץ לעשות 'חשיפה אינטנסיבית' לכלב להרבה עניינים כגון רעש כלבים חתולים מכוניות ועוד, ככל שייחשף בצעירותו ליותר דברים כך ימנע ממנו פחדים בבגרות מאותם הדברים, כלב שלא בא במגע עם כלב אחר יגבר הסיכוי להתעוררות של פחדים כשיבוא במגע עם כלב בבגרות.
כששיניי הגור מתחלפות ישנו גירוי לכלב המעורר בו רצון לנשוך, טוב להביא 'נשכנים' כדיי להקל על כאבם, יש להימנע מלדחוף אצבעות כדי לספק את יצרם לנשוך.
טוב ליצור לכלב יום מסודר וקבוע, ארוחות באותו זמן, טיולים ועוד, זה גם מקל על בני הבית על יציאות לטיול קבועות מראש עם תורנויות קבועות בין בני הבית, זה מונע חיכוכים…

יש לעשות חיסונים בזמנן, חיסון הכלבת הוא חובה בישראל אך יש עוד חיסונים מומלצים ומורחב עניין זה בכתבה אחרת אצלנו באתר פנסיונים לכלבים.

האילוף המתקדם יכול להיעשות ע"י בני הבית, אך כמובן עדיף ע"י בעל מקצוע.

יש לבחור מאלף הבקיא באילוף הזן שברשותכם, ואפשר לבדוק ע"י התעודה שמחזיק במה הוכשר המאלף, בחלק מהפנסיונים לכלבים ניתן שירות של אילוף, אז כאשר אתם יוצאים לחופשה ומשאירים אצל אחד מהפנסיונים של כלבים, טוב לשלב שרות זה ובכך להרוויח שתחזרו לביתכם כלבכם יהיה מאולף.

אימוץ כלבים הוא מעשה הומני ללא ספק, וגם מועיל לחברה במיעוט הכלבים הנטושים ברחוב, ובכך גם אתם גם כלבכם וגם הכלל כולם נהנים ממעשה האימוץ, אז אם הסתפקתם על בין אימוץ לקנייה חשבו על דברים אלו, כל שכן שזה חוסך בכסף, וגם בד"כ הכלבים הגזעיים הם בעלי נטייה למחלות גבוהה משל הכלבים המעורבים, ומה שבטוח אחרי שתביאו לביתכם את הכלב, התעודה שבארון שכבר שכחתם היכן נמצאת, כבר לא תהיה חשובה כנגד אהבה שתקבלו מכלבכם.

לפנק את הכלב
ולפנק את הארנק!

מזון לכלבים במחירים הנמוכים ביותר בשוק!

לפנק את הכלב
ולפנק את הארנק!

מזון לכלבים במחירים הנמוכים ביותר בשוק!

דילוג לתוכן