פנסיון לכלבים שדמות דבורה כל הפנסיונים

שלום לכלב

פנסיון כלבים בשדמות דבורה
7
חדר
300
שטח שחרור

אודות הפנסיון שלום לכלב

פנסיון לכלבים

פנסיון לכלבים בצפון בשדמות דבורה, הוקם ע"י שלום לוי מאלף כלבים מקצועי ובעל ניסיון רב, הפנסיון נבנה בעקבות שירותי אילוף וטיפולים התנהגותיים שנתן שלום לוי לכלבים רבים בביתו ובבית הלקוח, עקב הצורך להקים מתחם המותאם לאילוף כלבים בתנאי פנסיון, הותאם הפנסיון גם לפנסיון חופשה לכלבים.

מתוך רגש חם לצרכי הכלב, הפנסיון נבנה בקפידה למען הענקת כל צרכיו של הכלב, משחק ופריקת אנרגיה, ליטופים ויחס אישי לצד מקום מבוטח ומושגח.

הכלבים ישנים ונחים בהפסקות, בחדרים גדולים מקורים ומאובזרים, שומרים על ניקיון יסודי, במשך רוב היום הכלבים משוחררים בחצרות גדולות מתוחמות מסודרות ונקיות, בחצר משוחררים חופשי למשחק עם עוד חברים, ריצה ופריקת אנרגיה לצד מקומות מוצלים לרביצה.

בפנסיון הכלבים מקבלים יחס אישי וחם מצוות מסור, ולכן הפנסיון לכלבים לא מקבל למעלה מחמש עשרה כלבים בתקופות העומס, שלום נמצא בקשר עם הבעלים, והבעלים נשארים מעודכנים בתמונות ועוד, שלום לוי נמצא בקשר עם וטרינרית במקום

כמובן לצד שירותים רבים ישנו את שירות האילוף בתנאי פנסיון, האילוף מותאם לכל הגזעים והגילאיים, אז מה טוב לשלב חופשה עם אילוף, הכלב חוזר מהחופשה המדהימה שמח ומאולף.

טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים ואכן לקוחות הרבים בראותם את המקום כבר משתכנעים, ובטח לאחר שמדברים עם שלום, מסירות ורצינות לצד אוזן קשבת, אתם מוזמנים לראות בעיינכם.

מחירון

 • כלב אחד ללילה100 ₪
 • כלב אחד ל-14 - 8 לילות95 ₪
 • כלב אחד ל-30 - 15 לילות90 ₪
 • שני כלבים של אותם הבעלים, כל כלב ללילה 90 ₪
 • שני כלבים ל-8-14 לילות, כל כלב ללילה85 ₪
 • שני כלבים ל-15-30 לילות, כל כלב ללילה80 ₪
 • מעון יום לכלב 7:00-19:0080 ₪
 • מעון יום לשני כלבים 7:00-19:00 לכל כלב70 ₪
איסוף הכלבים עד השעה 10:30 איסוף לאחר השעה הנ"ל תהיה תוספת תשלום של 70 ש"ח ליום ללא לינה, ולשתי כלבים תוספת של 60 ש"ח לכל כלב. למספר רב יותר של כלבים או טווח גדול יותר של ימים בתאום טלפוני
חייגו עכשיו
050-3514499 חייגו לפנסיון
אוורור
יש מאווררים בקיץ
אילוף
הפנסיון מציע שירות אילוף כלבים
אפשרות חדר פרטי
יש אפשרות לבקש מהפנסיון שכלבכם לא ישהה עם כלבים אחרים
בית אבות
כלב זקן שישנה התמודדות לטפל בו בבית, וחושבים שיוטב הטיפול במסגרת טיפולית עם בעל מקצוע ועוד כלבים ,לצורך כך יש שירות של החזקתו בפנסיון בטיפול הראוי למצבו.
בריכת מים (בעונה)
בימות החמים של ארץ ישראל, הפנסיון מספק משחק בבריכה
הסעה
הסעה מבית הלקוח וחזרה אליו
חימום בחורף
חימום החדרים לימות החורף
טיפול רפואי
כלב הזקוק לטיפול רפואי לאחר פציעה / ניתוח / זקנה יקבל טיפול מתאים בפנסיון
טפטפות מים
טפטפות מים לצינון הכלבים בימות הקיץ החמים
מיטה
כל כלב בפנסיון ישן על גב מיטה
מעון יום
שמירה על הכלב במשך כמה שעות ביום
ניקיון יומי
החדר מנוקה כל יום
עדכון יומי
אפשרות שליחת תמונות יומית, עדכון על מצב הכלב
פיקוח וטרינרי
בעל/ת הפנסיון נמצא בקשר עם וטרינר, במקרה הצורך יש באפשרותו לפנות לוטרינר

גילוי נאות: 'שלום לכלב' טיפלו בכלבה שלי, ללא תשלום וללא תמורה למשך ארבעה חודשים (!!!) בעקבות הפינוי שלנו לצפון. במהלך התקופה ראינו בסרטונים של שלום איך הכלבה התאוששה בצורה מושכלת ונבונה (הוא העביר אותה לקבוצות גדולות יותר, ככל שהראתה הסתגלות וחברותיות). הכלבה חזרה ממושמעת ושמחה, פרווה מבריקה ועם פחות נשירה (האוכל שם - לא נעים להודות - מגוון בהרבה מאצלנו). יש לי הרבה נאמנות לכלביות שלנו, בדרום - אך צריך להודות - לא ראיתי בחיי (גם לא במערב אירופה, אוסטרליה וארה"ב) פנסיון כמו של שלום. לכל מאלף יש טיפים לאילוף - שלום מאבחן את הכלב הייחודי שלך ומתאים את האילוף אליו - לא כולם אותו הדבר, מסתבר. תודה על הטיפול המסור, היחס החם והקדשת הזמן. לפעמים קינאתי בסבלנות שלו ביחס לכלבה - יש אנשים שהיו זקוקים למתינות וההכלה הזו, לא פחות מכלבים.

שי קיסריקליאו
חייגו עכשיו

050-3514499

food icon

סדר יום

סגורfold handle
 • השכמה ויציאה לחצרות למשחק ופירקת אנרגיה7:00
 • חזרה לחדרים לארוחת בוקר ומנוחה9:00
 • יציאה לחצרות למשחק ופירקת אנרגיה11:00
 • חזרה לחדרים למנוחה [ארוחת צהריים לגורים]14:00
 • יציאה לחצרות למשחק ופירקת אנרגיה16:00
 • חזרה לחדרים, ארוחת ערב, כיבוי אורות לילה טוב19:30
food icon

תזונה

סגורfold handle
הפנסיון מגיש מזון איכותי בהתאם לגיל ומשקל הכלב, יש אפשרות להביא אוכל מהבית, המזון מוגש פעמיים ביום, לגורים המזון מוגש שלוש פעמים ביום
food icon

תנאי קבלה

סגורfold handle
פנקס חיסונים / אישור וטרינרי המאשר חיסוני כלבתקולר / כדור / אמפולה נגד פרעושים וקרציותכלב נקי מפרעושים וקרציותקולרלא מקבלים כלבות בתקופת ייחוםבדיקת התאמה לכלב, טלפונית טרם הגעתו

שתפו את האתר שלנו עם חברים:

צרו קשר

דילוג לתוכן