פנסיון לכלבים ירושלים כל הפנסיונים

נעמי השמרכלבית

פנסיון כלבים בירושלים
85
שטח שחרור

אודות הפנסיון נעמי השמרכלבית

פנסיון ביתי לכלבים

פנסיון בייתי לכלבים בירושלים, המנוהל ע"י נעמי השמרכלבית, כלבנית ומאלפת מנוסה המטפלת במסירות ואהבה בכל הכלבים הבאים בצל קורתה ומעבר לו, מתוך אהבה גדולה לכלבים אף התנדבה במרפאת חירום של ארגון צער בעלי חיים בירושלים.

נעמי מנוסה בגידול וטיפול בכל סוגי הכלבים והגילאים, טיפולה בכלבים מסור וחם המספק כל צרכי הכלב בין צרכיו הנפשיים ובין הגופניים לרבות טיפולים בבעיות רפואיות שונות כנטילת תרופות זריקות ואף פיזותרפיה.

בפנסיון ישנה חצר גדולהמגודרת ובטוחה ומלאה שמש, שם יכולים הכלבים לרוץ לקפוף ולפרוק אנגיה, הכלבים השוהים בצל קורתה זוכים לטיפול חם ואישי, לשעות משחק ופעילות.

המקום השקט השומר על שלוותכם בעת נסעיתכם, הוא הפנסיון של נעמי השמרכלביתבביתי חצר גדולה ומגודרת מוצפת שמש, בה יכולים הכלבים להתגלגל בדשא או לכרסם עצם טעימה. השהות אצלי כוללת נוכחות שלי בבית משך רוב שעות היממה ולפחות שעה וחצי של פעילות גופנית ביום כגון טיולים או משחק אקטיבי. כל כלב שמגיע אליי אני "מראיינת" לפני קבלתם בכדי למנוע התנהגויות תוקפניות. כך אתם יכולים להיות בטוחים שידידכם הטוב ביותר יקבל הרבה תשומת לב בסביבה בטוחה ורגועה. אורחי ההולכים על ארבע ישנים בביתי, על שמיכה או מיטת כלבים.

מחירון

  • כלב אחד ללילה125 ₪
כלב אחד לשמנה ימים ומעלה או שני כלבים לארבעה ימים ומעלה 10 אחוז הנחה, למספר רב יותר של כלבים או טווח גדול יותר של ימים צרו קשר
חייגו עכשיו
0524465235 חייגו לפנסיון
בית אבות
כלב זקן שישנה התמודדות לטפל בו בבית, וחושבים שיוטב הטיפול במסגרת טיפולית עם בעל מקצוע ועוד כלבים ,לצורך כך יש שירות של החזקתו בפנסיון בטיפול הראוי למצבו.
הסעה
הסעה מבית הלקוח וחזרה אליו
מיזוג
הפנסיון ממוזג
מיטה
כל כלב בפנסיון ישן על גב מיטה
מקלחת לכל כלב
כל כלב השוהה בפנסיון מקבל מקלחת
עדכון יומי
אפשרות שליחת תמונות יומית, עדכון על מצב הכלב
פיקוח וטרינרי
בעל/ת הפנסיון נמצא בקשר עם וטרינר, במקרה הצורך יש באפשרותו לפנות לוטרינר
חייגו עכשיו

0524465235

food icon

תזונה

סגורfold handle
יש אפשרות להביא אוכל מהבית, המזון מוגש פעמיים ביום, או ע״פ הנחיית הבעלים, המזון מוגש בכלי נירוסטה
food icon

תנאי קבלה

סגורfold handle
פנקס חיסונים / אישור וטרינרי המאשר חיסוני כלבת ומשושהקולר / כדור / אמפולה נגד פרעושים וקרציותבדיקת התאמה בהגעה עם הכלבלא מקבלים זכרים בוגרים לא מסורסיםלא מקבלים כלבים פחות מחמש קילו

שתפו את האתר שלנו עם חברים:

צרו קשר

דילוג לתוכן