פנסיון לכלבים מושב שדה ורבורג כל הפנסיונים

מקום בטבע

פנסיון כלבים במושב שדה ורבורג
מקום בטבע

אודות הפנסיון מקום בטבע

פנסיון לכלבים

פנסיון להקתי 'מקום בטבע' הממוקם במושב שדה ורבורג אשר בדרום השרון, הוקם ע"י ליאור זיו בוגר לימוד AAT - טיפול בעזרת בעלי חיים. ומאלף מקצועי ומוסמך מטעם משטרת ישראל וצה"ל, בעל ניסיון של 13 שנה, ועם קשר מיוחד לכלבים.

המקום נבנה בהבנה ומתוך הבנה שכלבים הינם בעלי חיים להקתיים, וחיי הלהקה בהרמוניה ותנועה משרים לכלב את ההרגשה הטובה ביותר, גם כלבים המורגלים לישון מתחת רגלי בעליהם על השטיח תחות המזגן, ימצאו שמחה ופורקן וחוויה אמתית בחיי הלהקה, ולזאת הפנסיון הוא בעל מרחבים פתוחים ומחולקים לפי התאמה, ושמירה לביטחונם של הכלבים, לכן גם מובן שכלבים תוקפניים אינם מתאימים לפנסיון זה.

לאחר התאמה לחצרות החיי הלהקה שמוצאים הכלבים גורמים להם להרגיש תמיד בחברה ואף פעם לא מבודדים, על אף שחרורם הכלבים יוצאים לטיולים יומיים מחוץ למתחם להכיר את המקום בו שוהים, ובכך להשרות הרגשת בטחון לכלבים.

הכלבים בפנסיון אינם יושבים על הגדר ומחכים שבעליהם יחזרו, אלא המקום מתאים לנפש הכלב ויצרו ונותן לו את כל צרכיו, בזמן האוכל ישנו משגיח שכל אחד יסיים את המנה שלו, והמקום תחת השגחה תמידית היות ביתו של ליאור ואשתו ושני ילדיו גרים בצמוד.
ישנו בפנסיון שירות אילוף מקצועי.

מחירון

  • עד 10 ימים90 ₪
  • 11 ימים ומעלה80 ₪
חייגו עכשיו
050-7676337 חייגו לפנסיון
אילוף
הפנסיון מציע שירות אילוף כלבים
טיולים יומיים
הכלבים יוצאים ממתחם הפנסיון לטיולים יומיים
פיקוח 24 שעות
הכלבים נמצאים תחת פיקוח בכל שעות היממה
צרו קשר
טופס צרו קשר 050-7676337 נהנתם מהשירות? הוסיפו המלצה!
חייגו עכשיו

050-7676337

food icon

תנאי קבלה

סגורfold handle
פנקס חיסונים / אישור וטרינרי המאשר חיסוני כלבת ומשושהכלב נקי מפרעושים וקרציותהכלב מגיע עם קולר / כדור / אמפולה נגד פרעושים וקרציות

שתפו את האתר שלנו עם חברים:

צרו קשר

דילוג לתוכן