פנסיון לכלבים ראש העין כל הפנסיונים

לדוג

פנסיון כלבים בראש העין
5
חדר מינמלי
12
חדר מקסימלי
400
שטח שחרור

אודות הפנסיון לדוג

פנסיון לכלבים

לה דוג הינו כלבייה בצומת ראש העין [מחלף קסם] העוסקת באילוף מקצועי ע"י טובי המאלפים בארץ, במקום מתקיים גם פנסיון המנוהל ע"י הצוות.

הפנסיון נבנה עם הקפדה גדולה ונתינת דעת לכל צורכי הכלב, החדרים 5-12 מטר רבוע, עם מיטות גדולות, המבנה עם תיקרה גבוהה, הבנוי מבלוקים מבודדי חום, המקום מקורה ותוכנן בקפידה גם לימי החורף הקרים חום למען שמירת הטמפרטורה הטובה לכלב.

הכלבים יכולים לשהות לבדם בחדר לפי רצון בעליהם, ברוב שעות היום הכלבים משוחררים בשטחי שחרור מיועדים עם חול דק ומתאים לכלבים ושומר על ניקיונם ומונע הדבקה מטפילים.

בפנסיון ישנו הקפדה גדולה בכל הנוגע לטפילים וישנו חיטוי והדברה מידי חודש, לזאת אנו ממליצים לכל בעלי הכלבים להצטייד באמפולה או טיפות נגד פרעושים בהביאם את הכלב וביחד עם צוות המקום תינתן בכניסתם לפנסיון, במידה והבעלים חפץ אפשר גם לרסס בספריי המיועד נגד פרעושים ללא תוספת תשלום.

בפנסיון הכלבים מקבל כל כלב ייחס אישי ומסור ע"י טובי המאלפים בארץ, במקום ניתן גם שירות בית אבות עם כל השירותים הנצרכים והרלוונטים, וניתן לשלב בזמן השהות שירות אילוף מקצועי.

מחירון

  • כלב ללילה95 ₪
  • 14-30 ימים85 ₪
  • 31 ימים ומעלה75 ₪
חייגו עכשיו
052-3609028 חייגו לפנסיון
אוורור
יש מאווררים בקיץ
אילוף
הפנסיון מציע שירות אילוף כלבים
בית אבות
כלב זקן שישנה התמודדות לטפל בו בבית, וחושבים שיוטב הטיפול במסגרת טיפולית עם בעל מקצוע ועוד כלבים ,לצורך כך יש שירות של החזקתו בפנסיון בטיפול הראוי למצבו.
חדר פרטי
כל כלב בפנסיון שוהה בחדר פרטי ללא כלב נוסף
מיטה
כל כלב בפנסיון ישן על גב מיטה
מתקן אימונים
מתקני אימונים לאילוף ואימון
מתקני משחקים
מתקני משחקים בחצר הפנסיון
ניקיון יומי
החדר מנוקה כל יום
עדכון יומי
אפשרות שליחת תמונות יומית, עדכון על מצב הכלב
פיקוח 24 שעות
הכלבים נמצאים תחת פיקוח בכל שעות היממה
פיקוח וטרינרי
בעל/ת הפנסיון נמצא בקשר עם וטרינר, במקרה הצורך יש באפשרותו לפנות לוטרינר
חייגו עכשיו

052-3609028

food icon

תזונה

סגורfold handle
הפנסיון מגיש מזון איכותי ברמה סופר פרימיום בהתאם לגיל ומשקל הכלב, יש אפשרות להביא אוכל מהבית, המזון מוגש פעמיים ביום, המזון מוגש בכלי נירוסטה, ניתן להביא כלים מהבית
food icon

תנאי קבלה

סגורfold handle
פנקס חיסונים / אישור וטרינרי המאשר חיסוני כלבת ומשושהכלב נקי מפרעושים וקרציותכדור / אמפולה נגד פרעושים וקרציותלא מקבלים גורים מתחת ל-3 וחצי חודשים

שתפו את האתר שלנו עם חברים:

צרו קשר

דילוג לתוכן