פנסיון לכלבים בנימינה כל הפנסיונים

אלעד קאלוש – e.k pack

פנסיון כלבים בבנימינה
200
שטח שחרור מינימלי
800
שטח שחרור מקסימלי

אודות הפנסיון אלעד קאלוש – e.k pack

פנסיון לכלבים

הפנסיון הלהקתי בבנימינה הוא הפנסיון שחיפשתם, אלעד קאלוש מאלף כלבים ותיק ומוסמך הקים את הפנסיון מתוך ניסיונו הרב בטיפול בכלבים המשלב יחס אישי וחם מחד והתאמת טבע הכלב לחיי הלהקה מאידך.

הפנסיון מושקע ויפה הבנוי משלשה חדרים מרווחים מרוצפים וממוזגים עם מיטה לכל כלב, שם הכלבים ישנים את שינת הלילה שלהם ונחים את מנוחת הצהרים, בפנסיון שני חצרות גדולים יפים ונקיים לשמונה שעות פירוק אנרגיה ומשחק.

סדר היום מתחיל בפעילות משמונה בבוקר עד השעה שתים עשרה, אז הולכים הכלבים לנוח בחדריהם עד השעה ארבע אחה"צ, ושוב יוצאים לפעילות בחצרות עד השעה שמונה, לאחר מכן חוזרים למיטות עייפים אך מרוצים.

אלעד קאלוש מלבד היותו מאלף מוסמך ומסור לכלבים הוא גם איש נפלא ואיש שיחה שתמיד שמח לעזור ולייעץ, במקום צוות נפלא אשר נותן יחס אישי לכל כלב, כאשר הכלבים נמצאים תחת השגחה צמודה במקום בטוח ושמור, במשך היום נשלחים תמונות וסרטונים אשר הבעלים יכולים לראות את מצב הכלב, כמו"כ הפנסיון בקשר עם ורטינר צמוד.

הפנסיון מגיש אוכל איכותי ברמה סופר פרימיום פעמיים ביום, וישנה גם אפשרות לשלב אילוף בזמן השהות בפנסיון, בפנסיון ישנו גם שרות של מעון יום.מחירון

  • כלב אחד ללילה105 ₪
  • כלב אחד 7-14 לילות100 ₪
  • כלב אחד 15 לילות ומעלה95 ₪
קבלת הכלבים מ8:00 - 9:00 בבוקר ואחה"צ 17:00 - 18:00, לקיחת הכלבים 8:00 -10:00 לאחמ"כ יחויב בלילה נוסף וניתן לקחת את הכלבים באחה"צ בשעות הנ"ל או בבוקר למחרת בשעות הנ"ל באותו תשלום נוסף, למספר רב יותר של כלבים או טווח גדול יותר של ימים צרו קשר.
חייגו עכשיו
052-3770227 חייגו לפנסיון
אילוף
הפנסיון מציע שירות אילוף כלבים
בריכת מים (בעונה)
בימות החמים של ארץ ישראל, הפנסיון מספק משחק בבריכה
הסעה
הסעה מבית הלקוח וחזרה אליו
טיפול רפואי
כלב הזקוק לטיפול רפואי לאחר פציעה / ניתוח / זקנה יקבל טיפול מתאים בפנסיון
מיזוג
הפנסיון ממוזג
מיטה
כל כלב בפנסיון ישן על גב מיטה
מעון יום
שמירה על הכלב במשך כמה שעות ביום
מקלחת
אפשרות למקלחת בתשלום
מתקני משחקים
מתקני משחקים בחצר הפנסיון
ניקיון יומי
החדר מנוקה כל יום
עדכון יומי
אפשרות שליחת תמונות יומית, עדכון על מצב הכלב
פיקוח 24 שעות
הכלבים נמצאים תחת פיקוח בכל שעות היממה
פיקוח וטרינרי
בעל/ת הפנסיון נמצא בקשר עם וטרינר, במקרה הצורך יש באפשרותו לפנות לוטרינר
חייגו עכשיו

052-3770227

food icon

תזונה

סגורfold handle
הפנסיון מגיש מזון איכותי ברמה סופר פרימיום בהתאם לגיל ומשקל הכלב, יש אפשרות להביא אוכל מהבית, המזון מוגש פעמיים ביום, או ע״פ הנחיית הבעלים, המזון מוגש בכלי נירוסטה
food icon

תנאי קבלה

סגורfold handle
פנקס חיסונים / אישור וטרינרי המאשר חיסוני כלבת, משושה ותילועקולר / כדור / אמפולה נגד פרעושים וקרציותכלב נקי מפרעושים וקרציותלא מקבלים כלבות בתקופת ייחוםמומלץ חיסון ״שעלת המכלאות״ לפחות 10 יום לפני הגעה לפנסיון

שתפו את האתר שלנו עם חברים:

צרו קשר

דילוג לתוכן